Cenová nabídka

Cvičení ve virtuální realitě

Vstupte do budoucnosti a budete o krok napřed.

 

Připraveno na základě potřeb a požadavků výhradně pro společnost:

Nabídka platná do 30.5.2024

;

Přejít rovnou k ceně

R

Motivační, efektivní a jednoduché.

R

Cvičení a prostředí vyvíjeny s lékaři, ergoterapeuty a fyzioterapeuty.

R

Testováno s lékařskými fakultami a fakultními nemocnicemi.

O aplikaci

VR VITALIS je soubor modulů s různým zaměřením, který slouží jako cvičební doplněk pro motivaci u rehabilitací. Jednotlivá cvičení jsou připravována v úzké spolupráci s odborníky na rehabilitace.

Cvičení lze provádět v následujících polohách:

 • Ve stoje
 • V sedě
 • V pololeže

Pro pacienty je připraveno mnoho prostředí, a další postupně přibývají. Například park, poušť, vesmír, ostrov, zahrada, skleník apod.

Moduly

Máme pro Vás připraveny moduly v následujících kategoriích. Stále vyvíjíme další a postupně přidáváme.

Moduly pro kognitivní rehabilitaci

Moduly, které stimulují kognitivních funkce. Využívají se zejména po úrazech a operacích mozku, při počínajících problémech s pamětí, po CMP, pro pacienty s Parkinsonovou chorobou.

Moduly pro cvičení horních končetin

Moduly, které se zaměřují na pocvičování horních končetin, především po úrazech a operacích ramene, pro pacienty s Parkinsonovou chorobou, u syndromu karpálního tunelu, při snížené hybnosti zápěstí.

Moduly pro meditaci a relaxaci

Moduly, které byly původně určeny pro relaxační cvičení, nyní se kromě zklidnění a uvolnění používají také pro zvýšení soustředění, u dechových cvičení po plicních onemocněních, pro protažení žeberního svalstva či pro analýzu rozsahu pohybu.

Moduly pro dolní končetiny

Moduly pro procvičení nebo stimulaci dolních končetin, které se využívají především pro stimulaci zrcadlových neuronů, procvičování chůze po operacích dolních končetin, uvolnění spastických bolestí, pro pacienty s Parkinsonovou chorobou či pacienty po CMP.

Moduly pro záda a krk

Moduly, které jsou zaměřené na procvičování zad a krční páteře a nápravná cvičení při problémech se špatným držením těla.

Moduly pro testování

V této kategorii jsou moduly, které slouží k přesnějšímu testování aktuálního stavu pacienta. Ať již v oblasti pohybové nebo například logopedické.

Administrace

Aplikace má k dispozici základní Administraci, kde se mohou nastavovat cvičení pro daného cvičícího a po ukončení cvičení vidí základní parametry úspěšnosti a čas strávený cvičením. Případně si cvičící sám zadá své jméno/kód/přezdívku přímo v aplikaci a jeho výsledky se přenesou do Administrace. Lze samozřejmě cvičit i bez plánování, jen prostým výběrem přímo v aplikaci.

Máme také k dispozici Administraci Pro, která je ve verzi certifikovaného zdravotnického prostředku. Zde máte možnost nejen nastavovat cvičení pro pacienta, ale také jej podrobně vyhodnocovat a porovnávat s dalšími skupinami pacientů. I zde lze cvičit bez plánování, prostým výběrem v aplikaci.

Shrnutí schůzky

Zde jsou bodově shrnuty poznámky z naší analytické schůzky, která proběhla dne

 • V nabídce budou modulové výpočty licence na tyto varianty:
  • xxxxx

Potřeby klienta:

 • Možnost přenášení zařízení na pokoje pacientů – zde se potom propojíme s Vaším IT oddělením, abychom vybrali co nejlepší variantu pro Vaše použití z hlediska připojení k Wi-Fi.
 • Využití i pro pololežící pacienty – je nutno, aby měl pacient sklon hlavy alespoň 45° a měl kolem postele prostor pro pohyb rukou.
 • Proplácení cvičení zdravotní pojišťovnou – naši klienti zpravidla využívají následující kódy:
  • 21020 – Terapie na přístrojích s využitím principu biologické zpětné vazby,
  • 21219 – Léčebná tělesná výchova individuální pod dohledem na přístrojích,
  • 21221 – Individuální kinezioterapie I.

Cena

Ceny za jednotlivé položky jsou uvedeny v následující tabulce. Je možné koupit jednotlivé moduly (lze je měnit 1x za čtvrtletí) nebo variantu All in One.