Milá maminko,

chystá se pro Tebe něco kouzelného – dovolená v horách, která ti vyrazí dech. Představ si majestátní štíty jako v Alpách tyčící se k azurové obloze, malebné vesničky s dřevěnými chalupami a klidné horské jezero s křišťálově čistou vodou. To vše na Tebe čeká!

=

Pokračovat

Cesta plná dobrodružství

Vyrazíte brzy ráno, abyste si cestu co nejvíce užili. Vzduch bude chladný a svěží, plný vůně lesa a trávy. Během jízdy autem se pokocháte malebnou krajinou, s údolími protknutými klikatícími se říčkami, smaragdovými lesy a pastvinami s pasoucími se ovcemi. Čím víc se budete k horám blížit, tím více se vzduch bude ztenčovat a panoramata se budou stávat stále dramatičtější.

=

Pokračovat

Ubytování v útulném hnízdečku

Ubytujete se v krásném horském hotelu s výhledem na údolí. Pokoj bude útulný a pohodlný, s masivním dřevěným nábytkem a měkkými koberci. Balkón s výhledem na majestátní hory bude jako stvořený pro ranní kávu s dechberoucím panoramatem. Představ si ten pocit, jak se ráno probudíš do ptačího zpěvu a s prvním douškem lahodné kávy budeš s úžasem pozorovat, jak se paprsky slunce pomalu dotýkají vrcholků hor.

=

Pokračovat

Snídaně jako z pohádky

Každé ráno se budeš moci těšit na bohatou snídani v hotelové restauraci. Budeš si moci vybrat z čerstvého ovoce a zeleniny, lahodného pečiva, teplých jídel, sýrů, uzenin a dalších dobrot. A k tomu si vychutnáš lahodnou kávu nebo čaj. Snídani si můžeš vychutnat s výhledem na hory, s omamnou vůní borovic a uklidňujícím šumem lesa.

=

Pokračovat

Výlet lanovkou do nebes

Vyvezete se lanovkou na vrchol nejvyšší hory v okolí. Užij si panoramatický výhled na údolí a okolní vrcholky, které se budou rozprostírat pod tebou jako na dlani. Z vrcholu se ti naskytnou dechberoucí panoramata, která si zamiluješ. Představ si ten pocit svobody, jak se budeš vznášet nad světem a s úžasem pozorovat krásu hor.

=

Pokračovat

Prohlídka malebného klenotu

Navštívíte malebné horské městečko s dřevěnými chalupami a dlážděnými uličkami. Při procházce po hlavní ulici, obdivujete krásné dřevěné kostely, kapličky a navštívíme trh, kde si můžete koupit suvenýry a ochutnat regionální speciality. Představ si tu atmosféru, jak se budete procházet a nasávat vůni čerstvě upečeného chleba a s úžasem pozorovat šikovné řemeslníky.

=

Pokračovat

Relaxace v termálních lázních, balzám na duši

Na závěr dovolené si dopřejete relaxaci v termálních lázních. Užiješ si horké termální bazény s masážními tryskami a sauny s aromaterapií, které uvolní tvé tělo i mysl. Představ si ten pocit blaha, jak se budeš ponořovat do horké termální vody a nechat se unášet proudem.

=

Pokračovat

Všechno nejlepší

Věříme, že se Ti na dovolené bude moc líbit a užiješ si ji plnými doušky.

Přeji Silvinka a Jakub

 

Kdy: 8. – 11. 4. 2024

Kde: Harda House Friends & Spa
Zakopane, Polsko

=

Pokračovat